PIC18F6585-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC18F6585-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F6585-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 40MHz 24K x 16 FLASH 64-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC18F6585-I/PT Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
3,25K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,2V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 12x10b
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
40MHz