PIC18F45K20-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC18F45K20-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F45K20-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 16K x 16 FLASH 40-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC18F45K20-I/P Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
1,5K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 14x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
40-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, HLVD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
40-DIP (0,600", 15,24mm)