PIC18F44K20-I/ML jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 2 074
Arkusz danych
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PIC18F44K20-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC18F44K20-I/ML-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F44K20-I/ML
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC18F44K20-I/ML Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
768 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 14x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz