PIC18F26K80-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC18F26K80-I/SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F26K80-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 32K x 16 FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC18F26K80-I/SS Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
3,6K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, LVD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)