PIC18F26K20T-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC18F26K20T-I/SSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC18F26K20T-I/SSCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC18F26K20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F26K20T-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 32K x 16 FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC18F26K20T-I/SS Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
3,8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, HLVD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)