PIC18F25Q10-I/SO
Numer produktu DigiKey
PIC18F25Q10-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F25Q10-I/SO
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18Q Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 32K x 8 FLASH 28-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC18F25Q10-I/SO Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Procesor rdzenia
PIC
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)