PIC18F2580-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC18F2580-I/ML-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F2580-I/ML
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 40MHz 16K x 16 FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC18F2580-I/ML Modele
Rozmiar RAM
1,5K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,2V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
40MHz