PIC18F24Q10-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC18F24Q10-I/SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F24Q10-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC18F24Q10-I/SS Modele
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)