PIC18F15Q40-I/SO
Numer produktu DigiKey
150-PIC18F15Q40-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F15Q40-I/SO
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 20SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 32K x 8 FLASH 20-SOIC
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
20-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)