PIC18F14K50T-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC18F14K50T-I/SSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC18F14K50T-I/SSCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC18F14K50T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F14K50T-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC18F14K50T-I/SS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
768 x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x10b
Procesor rdzenia
PIC
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
48MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART, USB
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
20-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)