PIC16LF19197T-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC16LF19197T-I/PTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16LF19197T-I/PTCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16LF19197T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16LF19197T-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 32K x 14 FLASH 64-TQFP (10x10)
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
4K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 45x12b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz