PIC16LF1507-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC16LF1507-I/ML-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16LF1507-I/ML
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 2K x 14 FLASH 20-QFN (4x4)
Modele EDA/CAD
PIC16LF1507-I/ML Modele
Rozmiar RAM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 12x10b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz