PIC16LF1455-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC16LF1455-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16LF1455-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16LF1455-I/P Modele
Rozmiar RAM
1K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
48MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-PDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Obudowa / skrzynia
14-DIP (0,300", 7,62mm)