PIC16F886-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC16F886-I/SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F886-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC16F886-I/SS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
368 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x10b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)