PIC16F727-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC16F727-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F727-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC16F727-I/PT Modele
Rozmiar RAM
368 x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 14x8b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz