PIC16F72-I/SP
Numer produktu DigiKey
PIC16F72-I/SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F72-I/SP
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 2K x 14 FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F72-I/SP Modele
Rozmiar RAM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 5x8b
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)