PIC16F505-I/SL
Numer produktu DigiKey
PIC16F505-I/SL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F505-I/SL
Opis
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 14-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC16F505-I/SL Modele
Rozmiar RAM
72 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Prędkość
20MHz
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)