PIC16F1947-I/MR
Numer produktu DigiKey
PIC16F1947-I/MR-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1947-I/MR
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 64-QFN (9x9)
Modele EDA/CAD
PIC16F1947-I/MR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 17x10b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz