PIC16F1936T-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC16F1936T-I/SSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16F1936T-I/SSCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16F1936T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1936T-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC16F1936T-I/SS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x10b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, LCD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)