PIC16F1934-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC16F1934-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1934-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 4K x 14 FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC16F1934-I/PT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 14x10b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz