PIC16F18446-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC16F18446-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F18446-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 20-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F18446-I/P Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
20-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
20-DIP (0,300", 7,62mm)