PIC16F18326-I/SL
Numer produktu DigiKey
PIC16F18326-I/SL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F18326-I/SL
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 14-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F18326-I/SL Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)