PIC16F18324T-I/JQ
Numer produktu DigiKey
PIC16F18324T-I/JQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16F18324T-I/JQCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16F18324T-I/JQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F18324T-I/JQ
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16UQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 4K x 14 FLASH 16-UQFN (4x4)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
512 x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Procesor rdzenia
PIC
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz