PIC16F18313-I/SN
Numer produktu DigiKey
PIC16F18313-I/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F18313-I/SN
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 8-SOIC
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)