PIC16F18076-I/PT
Numer produktu DigiKey
150-PIC16F18076-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F18076-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Seria
Rozmiar RAM
2K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 35x10b SAR; D/A 1x8b
Typ oscylatora
Zewnętrzny, wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz