PIC16F1783-E/SS
Numer produktu DigiKey
PIC16F1783-E/SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1783-E/SS
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 4K x 14 FLASH 28-SSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1783-E/SS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 11x12b; D/A 1x8b
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PSMC, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)