PIC16F1779-I/MV
Numer produktu DigiKey
PIC16F1779-I/MV-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1779-I/MV
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 40-UQFN (5x5)
Rozmiar pamięci EEPROM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz