PIC16F1776-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC16F1776-I/SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1776-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x10b; D/A 3x5b, 3x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SSOP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)