PIC16F1719-E/PT
Numer produktu DigiKey
PIC16F1719-E/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1719-E/PT
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 44-TQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1719-E/PT Modele
Rozmiar RAM
2K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz