PIC16F1718T-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC16F1718T-I/MLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16F1718T-I/MLCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16F1718T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1718T-I/ML
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 16K x 14 FLASH 28-QFN (6x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1718T-I/ML Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
2K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
PIC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz