PIC16F1716-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC16F1716-I/ML-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1716-I/ML
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz