PIC16F17124-I/P
Numer produktu DigiKey
150-PIC16F17124-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F17124-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 14-PDIP
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
128 x 8
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
14-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
14-DIP (0,300", 7,62mm)