PIC16F1708T-I/SS
Numer produktu DigiKey
PIC16F1708T-I/SSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16F1708T-I/SSCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16F1708T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1708T-I/SS
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 4K x 14 FLASH 20-SSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1708T-I/SS Modele
Rozmiar RAM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 12x10b; D/A 1x8b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SSOP
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
20-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)