PIC16F1613-I/SL
Numer produktu DigiKey
PIC16F1613-I/SL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1613-I/SL
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 14-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1613-I/SL Modele
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)