PIC16F15223-I/SL
Numer produktu DigiKey
150-PIC16F15223-I/SL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F15223-I/SL
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 14-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F15223-I/SL Modele
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 9/2x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)