PIC16F15213-I/P
Numer produktu DigiKey
150-PIC16F15213-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F15213-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 8-PDIP
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 5/2x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-PDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
8-DIP (0,300", 7,62mm)