PIC16F1518-I/SO
Numer produktu DigiKey
PIC16F1518-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1518-I/SO
Opis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 16K x 14 FLASH 28-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1518-I/SO Modele
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)