PIC16F1516-I/MV
Numer produktu DigiKey
PIC16F1516-I/MV-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1516-I/MV
Opis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1516-I/MV Modele
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz