PIC16F1513-I/SP
Numer produktu DigiKey
PIC16F1513-I/SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1513-I/SP
Opis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 4K x 14 FLASH 28-SPDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1513-I/SP Modele
Rozmiar RAM
256 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 17x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)