PIC16F1507-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC16F1507-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F1507-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 2K x 14 FLASH 20-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC16F1507-I/P Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 12x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
PIC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
20-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
20-DIP (0,300", 7,62mm)