PIC12F683-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC12F683-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC12F683-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 12F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 2K x 14 FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC12F683-I/P Modele
Prod.
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Seria
Rozmiar RAM
128 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
8-DIP (0,300", 7,62mm)