PIC12F615-I/SN
Numer produktu DigiKey
PIC12F615-I/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC12F615-I/SN
Opis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 12F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC12F615-I/SN Modele
Rozmiar RAM
64 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)