PIC12F1572T-I/SN
Numer produktu DigiKey
PIC12F1572T-I/SNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC12F1572T-I/SNCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC12F1572T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC12F1572T-I/SN
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 12F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC12F1572T-I/SN Modele
Rozmiar RAM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Możliwości połączeniowe
LINbus, UART/USART
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)