PIC12F1572-E/SN
Numer produktu DigiKey
PIC12F1572-E/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC12F1572-E/SN
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 12F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 32MHz 2K x 14 FLASH 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC12F1572-E/SN Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
PIC
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Możliwości połączeniowe
LINbus, UART/USART
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)