PIC10F202-I/MC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
PIC PIC® 10F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 4MHz 512 x 12 FLASH 8-DFN (2x3)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PIC10F202-I/MC
Numer produktu DigiKey
PIC10F202-I/MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC10F202-I/MC
Opis
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC10F202-I/MC Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
24 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Status części
Aktywny
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Procesor rdzenia
PIC
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (2x3)
Prędkość
4MHz