PD70201EVB25F-12
Numer produktu DigiKey
549-PD70201EVB25F-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD70201EVB25F-12
Opis
EVAL BOARD FOR PD70201
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
12V
Producent
Microchip Technology
Prąd - wyjściowy
2,1A
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Zwrotna
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
100kHz - 500kHz
Cel główny
Przetworniki prąd stały/prąd stały specjalnego przeznaczenia, Power Over Ethernet
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście izolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
PD70201
Moc - wyjściowa
25W