MXP5KE14CAE3
Numer produktu DigiKey
150-MXP5KE14CAE3-ND
Producent
Microsemi Corporation
Numer produktu producenta
MXP5KE14CAE3
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO204AL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 21,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Modele EDA/CAD
MXP5KE14CAE3 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Wojskowość
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
MIL-PRF-19500
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Obudowa / skrzynia
DO-204AL, DO-41, osiowe
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
21,5A