MSCDC50H1701AG-(secondary)
MSCDC50H1701AG
Numer produktu DigiKey
150-MSCDC50H1701AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSCDC50H1701AG
Opis
BRIDGE RECT 1PHASE 1.7KV 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Dioda Schottky'ego z węglika krzemu 1.7 kV Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd - średni wyprostowany (Io)
50 A
Producent
Microchip Technology
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 50 A
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 1700 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Typ diody
Jedna faza
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Technologia
Dioda Schottky'ego z węglika krzemu
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
1.7 kV