MSCDC200H70AG
Numer produktu DigiKey
150-MSCDC200H70AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSCDC200H70AG
Opis
BRIDGE RECT 1PHASE 700V 200A SP6
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Dioda Schottky'ego z węglika krzemu 700 V Montaż na podstawie montażowej SP6
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 200 A
Producent
Microchip Technology
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 700 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
Moduł
Technologia
Dioda Schottky'ego z węglika krzemu
Obudowa dostawcy urządzenia
SP6
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
700 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200 A