MSC50DC170HJ
Numer produktu DigiKey
150-MSC50DC170HJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC50DC170HJ
Opis
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 50A SOT227
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Dioda Schottky'ego z węglika krzemu 1.7 kV Montaż na podstawie montażowej SOT-227 (ISOTOP®)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 50 A
Producent
Microchip Technology
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 1700 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4, miniBLOC
Technologia
Dioda Schottky'ego z węglika krzemu
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227 (ISOTOP®)
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
1.7 kV
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
50 A